Türkçe Revit Kitapları

Özel Revit Dersi

Özel Ders, Grup veya Şirket Eğitimleri
Revit öğrenmek istiyorsunuz. Revit'i hiç bilmiyor olabilirsiniz. Daha önce ders almış, yazılımı kullanmış ve istediğiniz verimi alamamış olabilirsiniz. ''Revit kitabı yazarlarından'' özel ders almak isterseniz, lütfen aşağıdaki iletişim bilgilerinden biri ile bizimle temasa geçiniz. Bize ''en kolay ve hızlı'' şekilde ulaşmak için lütfen mail veya mesajı kullanın. En kısa zamanda, sizle bağlantıya geçeceğiz.
 
Mimar Ufuk AYDIN
ufuk.aydin@me.com
 
WhatsApp veya SMS için
0536 2629070
 

Revit Kursu

Uygulamalı Revit Eğitimi
Revit Kursu, 6 günlük yoğunlaştırılmış eğitim ile birlikte normal kursta harcadığınız uzun eğitim sürenizi minimuma indirerek daha kaliteli ve daha kısa sürede öğrenim sağlayabilirsiniz. Etkinlik toplam 6 gün ve günde 6 saat olmak üzere üç hafta sonu sürecektir. Herkese açıktır. Programa yeni başlayanlara hitap etmekte olup ‘orta – üst’ seviye bir eğitim olacaktır.
 
Katılımcılara katılım sertifikası verilecektir.
 
Süre:
6 Gün Yoğunlaştırılmış Orta Üst Seviye Program
Kontenjan:
Maksimum 15 kişi
Son Kayıt Tarihi:
30 Haziran 2016
Tarih:
08–09, 15-16, 22-23 Temmuz 2016 | Hafta Sonları (Cumartesi – Pazar)
Saatler:
11:00 – 17:00
Yer:
İstanbul (Deytaylar, daha sonra duyurulacaktır)
Eğitmen:
Mimar Ufuk AYDIN
 
Eğitmen Hakkında Bilgi
Ufuk Aydın, 1995 YTU Mimarlık Fakültesi mezunudur. SAYISAL GRAFiK şirketinde “Autodesk AEC Ürün Yöneticisi” olarak 12 yıl görev almıştır. İTÜ, YTÜ, Bilgi Üniversitesi, FSMVU gibi birçok üniversitede ders, seminerler vererek, Türkiye’de Revit yazılımı kullanımının gelişimi ve BIM’in yaygınlaşması konusunda çalışmıştır. Gökalp Baykal ile birlikte yazdıkları “Revit” kitapları 2013, 2014, 2015,2017 sürümleri için yayınlanmıştır.
 
 
Eğitim Hakkında Sık Sorulan Sorular

Eğitime Katılmak İçin Ne Yapmam Gerekiyor?
Etkinliğe katılmak için (ufuk.aydin@me.com) mail adresine mail atmanız yeterlidir. Sizle görüşme yapılıp, eğitim detayları ile ilgili bilgiler verilecektir. Etkinliğe muhakkak kendi bilgisayarınızla gelmenizi öneriyoruz. Uygulamalı bir çalışma olacağı için en iyi verimi almak için kendi bilgisayarınızı yanınızda getirmelisiniz. Dilerseniz sadece not alarak da dersi takip etmeniz mümkün.
 
Kendi Bilgisayarım Olmadan Katılabilir miyim?
İsterseniz bilgisayar getirme zorunluluğu olmadan da dersi takip edebilirsiniz. Eğitim uygulamalı olacağından bilgisayarınızı getirmenizi öneriyoruz. Uygulama yaparak eğitimden ve öğreneceklerinizden maksimum verimi alabilirsiniz.
 
Bu Eğitimin Avantajı Nedir?
Eğitimi alanında uzman ve deneyimli bir mimardan almış olacaksınız. Ufuk AYDIN, Revit yazılımının Türkiyedeki ilk kullanıcısıdır. Teknik ürün sorumlusu olarak, Autodesk kanalında 12 yıl görev almıştır. Bu deneyim ve bilgi birikimlerini de almış olacaksınız. Alacağınız bilgilerle en kısa sürede Revit'e hakim biri olarak eğitimi tamamlarsınız. Ayrıca başarınızın tescili olan katılım sertifikanız ile kariyerinize prestij katarsınız. Alacağınız eğitim sonrasında dilerseniz, ücreti karşılığında, ''Autodesk Certified Profesional'' ve ''Autodesk Certified User'' sınavlarına da girebilirsiniz.
 
Süre Yeterli mi?
Eğitim süresi ve içeriği, Autodesk eğitim müfredatları temel alınarak hazırlanmıştır. Yoğunlaştırılmış programla, uzun süreli eğitimler yerine kısa sürede Revit yazılımını hiç bilmeyen birinin mümkün olan en iyi noktaya ulaştırılması amaçlanmıştır. Etkinlik süresi, Revit'i bir projede kullanmaya başlamanız için yeterlidir. Günlük eğitim saatleri yoğun olduğundan eğitim daha kısa sürede bitirilmiş olacaktır. Yoğun bir program olduğu için kurs bitiminde kişi, kendisine bağlı olarak yeterli ya da ileri seviye çalışmalar gerçekleştirebilecek seviyeye gelmesi planlanmaktadır.
 
Ben Revit hakkında hiçbir şey bilmiyorum. Verimli olur mu?
Kesinlikle verimli olacaktır. Daha önce hiç 3D bilgisayar programı kullanmamış olanlarda bile çok verim elde edebildiklerini gördük. Herkes bu eğitime katılabilir.
 
Sadece AutoCAD kullanıyorum, Revit'i öğrenmem zor olur mu?
AutoCAD kullanan veya hiç kullanmamış olanlar da çok kolay şekilde Revit'i öğrenebilirler.
 
SketchUP ve 3ds MAX gibi 3D bir program hiç kullanmadım, Revit'i öğrenmem zor olur mu?
3D yazılım hiç kullanmamış olanlar da çok kolay şekilde Revit'i öğrenebilirler. 3D yazılımlardan birini kullanmış olanlar ya da şantiye deneyimi olanlar daha kolaylıkla adapte olduklarını gördük.
 
Neler Öğreneceğim?
Eğitimde öğreneceğiniz konuları şuradan görebilirsiniz.
 
Diğer sorularımı nasıl sorabilirim?
Eğitimle ilgili diğer sorularınızı ufuk.aydin@me.com adresinden sorabilirsiniz.